Tarihçe

Şirketimiz, ambalaj sektöründe 10 yılı aşkın üretim tecrübesiyle yetişmiş ve alanında uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermektedir.

Önceleri değişik sektörlerde hizmet vermekte iken, zamanla gelişen sektörlerde  farklı alanlarda da uzmanlaşmak istemiştir.

Şirketimiz kaliteye özel önem vermekte ve bu yüzden belge ve sertifikasyon çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Faaliyet konusu içinde olduğumuz ürün ve hizmetleri farklı dağıtım kanalları kullanarak müşterilerimize zamanında ulaştırmak için yoğun uğraşlar içerisindeyiz.

Teknolojik alanındaki yeniliklerin  yoğun olarak ticari alanda kullanılmaya başlaması ile beraber firmamızda bu alana yatırım yapmış, makine, demirbaş ve techizatlarını yenilemiş ve gerekli düzenlemeleri yapmıştır.

Şirket içinde geliştirdiğimiz yeni verimli ve etkin çalışma dinamikleri ile müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli ve ihtiyaca en uygun şekilde karşılayan ürün ve hizmetleri sunmayı sürdüreceğiz.

Şirketimiz, alanında uzmanlaşmış bir firma olarak çalışanlarımızın eğitimlerini şirket içinde ve sahada canlı yaşamalarına olanak sağlayacak uygulamaları yapıyoruz.

Geliştirdiğimiz verimlik metodları ile hem çalışanlarımızın verimliliğini artırıyor, işlerinde ve kendilerinde memnun birer birey olmalarına yardımcı oluyoruz.